| nazwisko | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Materiał | Zynk Aluminium Metal |
| Projekt | Projekt formy |
| OEM | - Tak, tak. |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe |
| oem i odm | Available. Dostępny. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, płaskie lub dostosowane |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Użycie | Przemysłowe |
| Długość | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
|---|---|
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
| OEM | Dostępne |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
|---|---|
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
|---|---|
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, piaskowanie, szczotkowanie |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Aplikacja | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Metoda przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Tworzywo | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Popularny kolor | Czarny/niebieski/ciemnoszary/pomarańczowy/czerwony itp |
| Metoda przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Druk | Znakowanie laserowe |