| Tworzywo | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Standardowy | ISO14001 |
| Wielkość | Zwyczajne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Kolor | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Waga | Lekkie |
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |