| Wielkość | Jako rysunek produktu |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
|---|---|
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Tolerancja | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Zastosowanie | Produkcja metalu |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obróbka skrawaniem | maszyny do drukowania i gięcia |
| Materiał | Metal |
| Technologia | gięcie blach |