| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Dostosowywalne |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
|---|---|
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
|---|---|
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Materiał | Metal |