| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| nazwisko | Części toczone CNC |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Materiał | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, stal węglowa itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Plik rysunku | Próbka 3D/DWG/PDF/KROK/STP/Oryginalna próbka |
| Wymiar | niestandardowe |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
|---|---|
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, poszycie, powłoka proszkowa, piaskownica, malowanie |
| Przetwarzanie | szlifowanie, toczenie CNC, cięcie drutem, EDM |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |