| Chropowatość powierzchni | Ra 0,8-3,2 |
|---|---|
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Twardość | HRC 40-60 |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, piaskowanie, szczotkowanie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
|---|---|
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
|---|---|
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Próbka | drukowane w 3D |
| Tworzywo | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Próbka | drukowane w 3D |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |