| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Usługa | OEM/ODM |
| Zapłata | T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Zapłata | T/T |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
|---|---|
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Jakość | 100% kontrola |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
|---|---|
| Długość | Zindywidualizowane |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Materiał | Metal |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |