| Wielkość | Jako rysunek produktu |
|---|---|
| Standardowy | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Standardowy | ISO14001 |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | zwyczajne |
| Waga | Lekkie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | niestandardowe |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
|---|---|
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części toczone CNC |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |