| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| OEM | Dostępne |
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
|---|---|
| Rodzaj produkcji | Odlewanie próżniowe w formach silikonowych |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
| Materiał formy | Silikon |
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, malowanie, powlekanie, jedwabny ekran |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
|---|---|
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Usługa niestandardowa | OEM ODM |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Rodzaj | Rolety, Rolety |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Próbka | drukowane w 3D |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
|---|---|
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
| Produkt | Części odlewane ciśnieniowo |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |