| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
|---|---|
| Wymiar | 300*100*40mm |
| Materiał | Plastikowy |
| Pozycja | Prototyp szybkiego odlewania próżniowego |
| Materiał formy | Silikon |
| Nazwa | Części odlewające części |
|---|---|
| Materiał części | Części aluminium / cynku / magnezu |
| Powierzchnia | powłoka, elektroforeza itp |
| Projekt | Projektowanie formy |
| Kontrola | 100% kontroli |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Proces | Cechowanie |
| Materiał | Metal |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Koszt | Przystępny |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | niestandardowe |