| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
|---|---|
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
|---|---|
| Ubezpieczenie jakości | ISO/TS16949:2009 |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
| OEM | Dostępne |
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
| Ubezpieczenie jakości | ISO/TS16949:2009 |
|---|---|
| Oprogramowanie | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Stosowany | Sprzęt przemysłowy |
| Kontrola jakości | ISO 9001: 2015 |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Nazwa | Części odlewające części |
|---|---|
| Tworzywo | aluminium, cynk, magnez itp. |
| Metoda obróbki | Odlewanie ciśnieniowe + obróbka skrawaniem |
| Obróbka wtórna | Stukanie, mielenie, szlifowanie |
| Oprogramowanie | CAD/cam/corelDraw/pro/e/ug/igs/stp |
| Produkt | Części odlewające części |
|---|---|
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
| OEM | Dostępny |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Przetwarzanie | Aluminiowe odlewanie matrycy |
| Zastosowanie | Maszyny przemysłowe |
|---|---|
| Powierzchnia | Powłoka powłoka, pokrycie cynkiem, itp. |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Cechy | odporność na korozję, twardość |
| Słowo klucz | Młyn metalowy CNC |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
|---|---|
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Próbka | drukowane w 3D |