| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Powierzchnia | Jako żądanie klienta |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
| nazwisko | Części zamienne do odlewu ciśnieniowego |
|---|---|
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Produkt | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
|---|---|
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
| OEM | Dostępne |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
|---|---|
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |