| Produkt | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
|---|---|
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Standardowy | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Materiał | Metal |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| OEM | Dostępne |
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
|---|---|
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Materiał | Metal |
| Tworzywo | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
| Nazwa | Części odlewające części |
|---|---|
| Tworzywo | aluminium, cynk, magnez itp. |
| Metoda obróbki | Odlewanie ciśnieniowe + obróbka skrawaniem |
| Obróbka wtórna | Stukanie, mielenie, szlifowanie |
| Oprogramowanie | CAD/cam/corelDraw/pro/e/ug/igs/stp |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Dostosowywalne |