| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Zgodność | Uniwersalne |
|---|---|
| Zastosowanie | Rozpraszanie ciepła w urządzeniach elektronicznych |
| Materiał | Ceramika, SiC, AL2O3, SIO2 |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Izolacja elektryczna | Dobry |
| Gęstość | Zależy od twoich produktów, |
|---|---|
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |
| Standardowy | AISI i |
| Koszt | opłacalne |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |