| Przewodność cieplna | 9~180 MW/mK |
|---|---|
| Wypaczenie | ≤2‰ |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Odporność na temperaturę | <700 ℃ |
| siła mechaniczna | ≥3000 MPa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Nazwa | Części odlewające części |
|---|---|
| Kolor | Biały, pusty, czerwony, obsługa dostosuj |
| Materiał produktu | Aluminium |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Wnęka formy | 2 pleśń wnęki |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
|---|---|
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
|---|---|
| Wygląd | Eleganckie i bezszwowe |
| Poziom umiejętności | Wymaga wykwalifikowanych spawaczy |
| Rodzaj działalności | fabryka, producent |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
|---|---|
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |