| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Rozmiar panelu | Kustjomizowany |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Metoda przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Nazwa | Części odlewające części |
|---|---|
| Powierzchnia | powłoka, elektroforeza itp |
| Materiał części | Części aluminium / cynku / magnezu |
| Wnęka formy | Pojedyncza wnęka / forma wielobarta |
| Typ produktu | Niestandardowe części odlewane ciśnieniowo z aluminium |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Kształt | Sekcja okrągła |
|---|---|
| Długość | maks. 5m |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
|---|---|
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Słowo kluczowe | Części toczone CNC |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Gęstość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Rodzaj | Rolety, Rolety |
| Skończ. | Anodowanie, mielenie, galwanizacja, polerowanie, piaskowanie, malowanie proszkowe, srebrzenie, szczo |
| Użycie | Przemysłowe |
| Materiał | aluminium, miedź |