| Tolerancja | ±0,1 mm |
|---|---|
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,8-3,2 |
|---|---|
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Twardość | HRC 40-60 |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, piaskowanie, szczotkowanie |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
|---|---|
| Życie formy | 25-50 strzałów |
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, malowanie, powlekanie, jedwabny ekran |
| Pozycja | Prototyp szybkiego odlewania próżniowego |
| Czas realizacji | 1-2 tygodnie |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Próbka | drukowane w 3D |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Kolor | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |