| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Opakowanie | Zindywidualizowane |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,8-3,2 |
| oem i odm | Available. Dostępny. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, płaskie lub dostosowane |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
|---|---|
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
| OEM | Dostępne |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
|---|---|
| Wymiar | 300*100*40mm |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
| Materiał formy | Silikon |
| Dokładność | +/-0,05 mm |
| Tolerancja | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Materiał formy | Silikon |
| Dokładność | +/-0,05 mm |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Metoda statku | Ekspresowo, samolotem, drogą morską |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |