| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Rozmiar panelu | Kustjomizowany |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Metoda przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Rodzaj produkcji | Odlewanie próżniowe w formach silikonowych |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, malowanie, powlekanie, jedwabny ekran |
| Pozycja | Prototyp szybkiego odlewania próżniowego |
| Maksymalny rozmiar formy | 450 X 470 X 400 mm |
| Logo | Dostosowane logo |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Obróbka skrawaniem | Obróbka skrawaniem, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie |
| Transport | Jako wymaganie klienta |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Tworzywo | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |