| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
|---|---|
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Server | openresty |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | As customer requirements |
| Error Message | Forbidden |
|---|---|
| Web Application Firewall | Possible |
| Access Denied | Yes |
| Error Response | 403 Forbidden |
| Server Response | Forbidden |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
|---|---|
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
|---|---|
| Struktury wspierające | Automatyczne lub ręczne |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Wymiar | 290*140*60mm |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
|---|---|
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Materiał | Metal |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
|---|---|
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |