| oem i odm | Available. Dostępny. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, płaskie lub dostosowane |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
|---|---|
| Mikroobróbka | Tak, jest. |
| OEM | Dostępne |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, matowy, błyszczący |
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
|---|---|
| Wymiar | 300*100*40mm |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
| Materiał formy | Silikon |
| Dokładność | +/-0,05 mm |
| Tolerancja | +/- 0,1 mm |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Materiał formy | Silikon |
| Dokładność | +/-0,05 mm |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Użycie | Przemysłowe |
| Długość | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Tolerancja | ±0,1 mm |