| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Metoda statku | Ekspresowo, samolotem, drogą morską |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Standardowy | ISO14001 |
| Wielkość | Zwyczajne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Waga | Lekkie |
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |