| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Tolerancja | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
|---|---|
| Wymiar | 300*100*40mm |
| Materiał | Plastikowy |
| Pozycja | Prototyp szybkiego odlewania próżniowego |
| Materiał formy | Silikon |
| Wymiar | 300*100*40mm |
|---|---|
| Tolerancja | +/- 0,1 mm |
| Logo | Dostosowane logo |
| Życie formy | 25-50 strzałów |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
| Rodzaj produkcji | Odlewanie próżniowe w formach silikonowych |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, malowanie, powlekanie, jedwabny ekran |
| Pozycja | Prototyp szybkiego odlewania próżniowego |
| Maksymalny rozmiar formy | 450 X 470 X 400 mm |
| Logo | Dostosowane logo |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
|---|---|
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Opakowanie | Zindywidualizowane |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,8-3,2 |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
|---|---|
| Rodzaj produkcji | Odlewanie próżniowe w formach silikonowych |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
| Materiał formy | Silikon |
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, malowanie, powlekanie, jedwabny ekran |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Zastosowanie | Produkcja metalu |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obróbka skrawaniem | maszyny do drukowania i gięcia |
| Materiał | Metal |
| Technologia | gięcie blach |