| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
|---|---|
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Specyfikacja | Rohs, SGS |
| Praca | Obróbka CNC, wiązanie CNC |
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
|---|---|
| Aplikacje | Automotive, Atospace, Medical, Electronics |
| Długość | maks. 5m |
| Grubość | Dostosowane |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
| Materiał produktu | stal |
|---|---|
| Dostosowane | Wsparcie OEM i ODM |
| Kształt | Sekcja okrągła |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
|---|---|
| Dostosowane | Wsparcie OEM i ODM |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Kształt | Sekcja okrągła |
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kształt | Sekcja okrągła |
|---|---|
| Długość | maks. 5m |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |