| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
|---|---|
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obróbka skrawaniem | Obróbki CNC |
| OEM | Przyjęty |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Przetwarzanie | Frezowanie CNC, Toczenie, Obróbka skrawaniem |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
|---|---|
| Aplikacje | Automotive, Atospace, Medical, Electronics |
| Długość | maks. 5m |
| Grubość | Dostosowane |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
| Materiał produktu | stal |
|---|---|
| Dostosowane | Wsparcie OEM i ODM |
| Kształt | Sekcja okrągła |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
|---|---|
| Dostosowane | Wsparcie OEM i ODM |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Kształt | Sekcja okrągła |
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kształt | Sekcja okrągła |
|---|---|
| Długość | maks. 5m |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
| Znak firmowy | AS |
|---|---|
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Długość | maks. 5m |
| Nazwa części | Wkładka rdzeniowa |