| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Wgłębienie | Wiele wnęk |
|---|---|
| Powierzchnia | Jako żądanie klienta |
| Słowo klucz | Części odlewające części |
| Przetwarzanie | Aluminiowe odlewanie matrycy |
| Stosowany | Sprzęt przemysłowy |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
|---|---|
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Mikro obróbka | Tak, jest. |
|---|---|
| Oprogramowanie | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
| Casting Ostry | Ra1,6-6,3 |
| OEM | Dostępny |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| nazwisko | Części odlewane ciśnieniowo |
|---|---|
| Materiał | Zynk Aluminium Metal |
| Projekt | Projekt formy |
| OEM | - Tak, tak. |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe |
| Stosowany | Urządzenia przemysłowe |
|---|---|
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Proces | Odlewanie ciśnieniowe aluminium + obróbka skrawaniem |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| OEM | Dostępne |
| Mikro obróbka | Tak, jest. |
|---|---|
| Przetwarzanie | Aluminiowe odlewanie matrycy |
| Słowo klucz | Części odlewające części |
| Powierzchnia | Jako żądanie klienta |
| OEM | Dostępny |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |