| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Usługa | OEM/ODM |
| Zapłata | T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Kontrola jakości | ISO 9001:2015 |
|---|---|
| Przetwarzanie | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Rodzaj usługi | Produkcja na zamówienie & OEM |
| Słowo klucz | Części odlewane ciśnieniowo |
| Ubezpieczenie jakości | ISO/TS16949:2009 |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Gęstość | Zależy od twoich produktów, |
|---|---|
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |
| Standardowy | AISI i |
| Koszt | opłacalne |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Kolor | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| nazwisko | spawanie arkuszy |
|---|---|
| Usługi | OEM |
| Spawalniczy | MIG |
| Marka | Wyścig |
| Standardowy | ISO14001 |
| Aplikacja | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Metoda przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
|---|---|
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |