| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Standardowy | ISO14001 |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | zwyczajne |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Produkcja metalu |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Obróbka skrawaniem | maszyny do drukowania i gięcia |
| Materiał | Metal |
| Technologia | gięcie blach |
| odporność na ciepło | - Tak, tak. |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Materiał | Metal |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Proces | Cechowanie |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Proces | Cechowanie |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Trwałość | wysoki |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| OEM/ODM | - Tak, tak. |