| Koszt | Przystępny |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Proces | Cechowanie |
| Trwałość | wysoki |
| Waga | Lekkie |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Proces | Cechowanie |
| Materiał | Metal |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Waga | Lekkie |
| odporność na ciepło | - Tak, tak. |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Trwałość | wysoki |
| Kształt | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Koszt | Przystępny |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Koszt | Przystępny |
| Waga | Lekkie |
| Materiał | Metal |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |