| Gęstość | Zależy od twoich produktów, |
|---|---|
| Poziom umiejętności | Wymaga wykwalifikowanych spawaczy |
| Pakiet | Carton; Karton; Wooden Case... Drewniana skrzynka... |
| Zamówienie online | Utrzymany |
| Proces | Spawalniczy |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Kontrola jakości | 100% kontrola wymiarów krytycznych |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Nazwa | Części toczone CNC |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Materiał | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, stal węglowa itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Materiał | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| nazwisko | Części toczone CNC |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Materiał | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, stal węglowa itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Tolerancja | 0,01 mm |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Pakiet | Karton, drewniana obudowa, itp. |
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
|---|---|
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |