| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Tworzywo | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | niestandardowe |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Wytrzymałość | wysoki |
|---|---|
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |
| Zamówienie online | Utrzymany |
| Proces | Spawalniczy |
| Poziom umiejętności | Wymaga wykwalifikowanych spawaczy |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Pakiet | Carton; Karton; Wooden Case... Drewniana skrzynka... |
| Standardowy | AISI i |
| Koszt | opłacalne |
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
|---|---|
| Wytrzymałość | wysoki |
| Trwałość | Trwałe |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Pakiet | Carton; Karton; Wooden Case... Drewniana skrzynka... |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
|---|---|
| Usługa | Dostosowane OEM |
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
| Proces | Spawalniczy |
| Wytrzymałość | wysoki |
| Wygląd | Eleganckie i bezszwowe |
|---|---|
| Poziom umiejętności | Wymaga wykwalifikowanych spawaczy |
| Proces | Spawalniczy |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |
| Pakiet | Carton; Karton; Wooden Case... Drewniana skrzynka... |
| Zamówienie online | Utrzymany |
|---|---|
| Standardowy | AISI i |
| Proces | Spawalniczy |
| Poziom umiejętności | Wymaga wykwalifikowanych spawaczy |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |