| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Części toczone CNC | Wały, sworznie, tuleje, koła zębate itp. |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Możliwości materiałowe | Aluminium, stal, mosiądz itp. |
|---|---|
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
| Sposób przetwarzania | 5-osiowy |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Zastosuj do | Wszelkie części do obróbki CNC OEM |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Plik rysunku | Próbka 3D/DWG/PDF/KROK/STP/Oryginalna próbka |
| Wymiar | niestandardowe |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |