| nazwisko | Części toczone CNC |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Materiał | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, stal węglowa itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Materiał | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
|---|---|
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |