| Tolerancja | ±0,1 mm |
|---|---|
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Powierzchnia | Gładko, bez grzybów i zadrapań. |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Powłoka powłoka |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| OEM/ODM | - Tak, tak. |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Kolor | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Waga | Lekkie |
| Kształt | niestandardowe |