| Standardowy | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
|---|---|
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Materiał | Metal |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| proszek | w środku czy na zewnątrz |
| Surowiec | ABS |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Życie formy | 25-50 strzałów |
| Czas realizacji | 1-2 tygodnie |
| OEM/ODM | - Tak, tak. |
| Odlew | Wysokiej jakości odlewy |
|---|---|
| Rodzaj produkcji | Odlewanie próżniowe w formach silikonowych |
| Dostawa | Dostawa na cały świat |
| Materiał formy | Silikon |
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, malowanie, powlekanie, jedwabny ekran |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
|---|---|
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Materiał | Metal |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy, lotniczy, morski |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
|---|---|
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Grubość płyty | 00,5-16 mm |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Jako rysunek produktu |
|---|---|
| Standardowy | GB,JIS,DIN,ASTM,BS,NF |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Koszty powstawania pleśni | Może być darmowy, jeśli masowa produkcja |
| Cena jednostkowa | Cytowane na rysunku |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Rodzaj | Rolety, Rolety |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | części do głębokiego rysowania |
| Czas realizacji narzędzi | 10 dni |
| Powierzchnia | Emalia lub porcelana itp. |
| Maszyna produkcyjna | Maszyna CNC, maszyna do cięcia laserowego |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Próbka | drukowane w 3D |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |