| Przemysł aplikacji | Transduktor |
|---|---|
| Aplikacje | Automotive, Atospace, Medical, Electronics |
| Długość | maks. 5m |
| Grubość | Dostosowane |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Usługa niestandardowa | OEM ODM |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Machining Equipment | Milling Machining |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| Custom Service | OEM ODM |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
|---|---|
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |