| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
|---|---|
| Format rysunku | IGS STP STL CTA MR3D |
| Rodzaj produkcji | drukowanie 3d |
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Obróbki CNC | Nie obróbka CNC |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Wielkość | niestandardowe |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Kolor | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Standardowy | ISO14001 |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | zwyczajne |
| Waga | Lekkie |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
|---|---|
| Technologia druku | FDM, SLA, SLS |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Próbka | drukowane w 3D |
| Materiał | PLA, ABS, PETG, nylon, TPU itp. |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Standardowy | ISO14001 |
| Wielkość | Zwyczajne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Wielkość | Dostosowywalne |