| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Transport morski | Ekspresowym / Samolotem / Drogą morską |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
|---|---|
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
|---|---|
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Jakość | 100% kontrola |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Specyfikacja | Rohs, SGS |
| Praca | Obróbka CNC, wiązanie CNC |
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |