| Znak firmowy | AS |
|---|---|
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Długość | maks. 5m |
| Nazwa części | Wkładka rdzeniowa |
| Aplikacja | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Kształt | Sekcja okrągła |
|---|---|
| Długość | maks. 5m |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Popularny kolor | Czarny/niebieski/ciemnoszary/pomarańczowy/czerwony itp |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Minimalna grubość ścianki | 0,8 mm |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm lub dostosowane |
| Czas realizacji | 1-3 dni roboczych |
| Minimalny rozmiar detalu | 0,1 mm |
| Styl | Zabawka z kreskówek, zabawka modelowa |
| Deal With | CNC turning,CNC milling |
|---|---|
| Process | CNC turning & milling |
| Advantage | Fast Delivery |
| Metoda statku | Ekspresowo, samolotem, drogą morską |
| Drawing Format | You Supply Can Be Accepted |
| Tworzywo | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywanie |
| Tolerancja | 0,1 mm |
| Skończyć | Powłoka proszkowa |
| Aplikacja | Automotive, elektronika, meble |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |