| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Nazwa | Części toczone CNC |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Materiał | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, stal węglowa itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Popularny kolor | Czarny / niebieski / ciemnoszary / pomarańczowy / czerwony itp |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Oprogramowanie | CAD/CAM/CorelDraw/PRO/E/UG/IGS/STP |
|---|---|
| Casting Ostry | Ra1,6-6,3 |
| Słowo klucz | Części odlewające części |
| Powierzchnia | Jako żądanie klienta |
| Produkt | Części odlewające części |
| Name | Die Casting Parts |
|---|---|
| Material | Aluminum, Zinc, Magnesium, Copper, Brass, Stainless Steel |
| Diameter | 20.00 ~ 30.00 mm |
| Casting Type | Pressure Die Casting, Gravity Die Casting |
| Applications | Automotive Electrical Aerospace Industry |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
|---|---|
| Waga | Zindywidualizowane |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Wymiar | Zindywidualizowane |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, piaskowanie, szczotkowanie |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Specyfikacja | Rohs, SGS |
| Praca | Obróbka CNC, wiązanie CNC |
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |