| Quality | 100% Inspection |
|---|---|
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Machining Type | CNC Machining |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Keyword | CNC Milling Parts |
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
|---|---|
| Sposób przetwarzania | 5-osiowy |
| Format rysunku | STP, STL, IGS, CAD itp. |
| słowa kluczowe | Usługi obróbki CNC 5-osiowej |
| Możliwości materiałowe | Aluminium, stal, mosiądz itp. |
| Materiał | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, płaskie lub dostosowane |
| Darmowe próbki | - Tak, tak. |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
| Użycie | Przemysłowe |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
|---|---|
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Materiał produktu | stal |
|---|---|
| Dostosowane | Wsparcie OEM i ODM |
| Kształt | Sekcja okrągła |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kontrola | 100% sprawdzone |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Automatyczna pianka CNC |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Obróbka skrawaniem | Obróbka skrawaniem, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie |
|---|---|
| Transport | Jako wymaganie klienta |
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |