| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| oem i odm | Available. Dostępny. Our Engineer Can Check And Discuss Your Design, Great Help! |
|---|---|
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, płaskie lub dostosowane |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Rodzaj | Rolety, Rolety |
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Logo | Dostępne niestandardowe logo |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
| Tolerancja | +/- 0,005 mm |
|---|---|
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Grubość powłoki | Zindywidualizowane |
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kolor | Srebrny, czarny, niebieski, kolor drewna, kolor powłoki proszkowej RAL i tak dalej |
| Użycie | Przemysłowe |
| Długość | Zindywidualizowane |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Usługa niestandardowa | OEM ODM |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Usługa niestandardowa | OEM ODM |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Wymiar | Dostosowane, według rysunku klienta |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
|---|---|
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| Zapłata | T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Transport | Jako wymaganie klienta |