| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Usługa | OEM/ODM |
| Zapłata | T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Właściwości mechaniczne | Jako wymagane |
|---|---|
| Zapłata | T/T |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Usługa | OEM/ODM |
| Kompatybilność oprogramowania | CAD/CAM |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Kształt | Zindywidualizowane |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Odporność na korozję | - Tak, tak. |
| OEM/ODM | - Tak, tak. |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, piaskowanie, szczotkowanie |
| Waga | Zindywidualizowane |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Kolor | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
| Tolerancja | 0,05 mm ~ 0,10 mm |
|---|---|
| Wytrzymałość | wysoki |
| Trwałość | Trwałe |
| Precyzja | Wysoka precyzja |
| Pakiet | Carton; Karton; Wooden Case... Drewniana skrzynka... |
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
|---|---|
| Transport | Jako wymaganie klienta |
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Obróbka skrawaniem | Obróbka skrawaniem, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie |
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
| Zapłata | T/T |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| Wygląd | Eleganckie i bezszwowe |
|---|---|
| Poziom umiejętności | Wymaga wykwalifikowanych spawaczy |
| Proces | Spawalniczy |
| Wielkość | Rysunki klienta, dostosowane, niestandardowe |
| Pakiet | Carton; Karton; Wooden Case... Drewniana skrzynka... |
| Tolerance | ±0.01mm |
|---|---|
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Application | Beauty Products,Automotive, Aerospace, Medical, Electronics, Electronic Cigarettes, |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |