| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Możliwości materiałowe | Aluminium, stal, mosiądz itp. |
|---|---|
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
| Sposób przetwarzania | 5-osiowy |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Zastosuj do | Wszelkie części do obróbki CNC OEM |
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
|---|---|
| słowa kluczowe | Usługi obróbki CNC 5-osiowej |
| obróbka powierzchni | Polerowane, wycięte, inne |
| Możliwości materiałowe | Aluminium, stal, mosiądz itp. |
| Zastosuj do | Wszelkie części do obróbki CNC OEM |
| Material Capabilities | Aluminium,Steel,Brass and etc. |
|---|---|
| Surface Traetment | Polished,Deburred,Other |
| Roughness | Ra0.2-Ra3.2 |
| Application | Precision Machining |
| Software Compatibility | CAD/CAM Software |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |