| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
|---|---|
| Custom Service | OEM ODM |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Quality | 100% Inspection |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
|---|---|
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| Logo | Zindywidualizowane |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Obróbka skrawaniem | Obróbka skrawaniem, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie |
|---|---|
| Transport | Jako wymaganie klienta |
| Skończ. | Jako wymagania klienta |
| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
| Kompatybilność materiałów | Metal, plastik, drewno |
| Sposób przetwarzania | Obróbka CNC Obróbka CNC |
|---|---|
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Drukowanie | Znakowanie laserowe |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Cechy | Profesjonalny|Wysoka precyzja |
| Skończ. | bez zadziorów i ostrych krawędzi |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |