| Main Prosess | CNC Turning/CNC Milling Etc |
|---|---|
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Custom Service | OEM ODM |
| Surface Roughness | Ra3.2 |
| Project | OEM Precision CNC Machining |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
|---|---|
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Okres płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Jakość | 100% kontrola |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Logo | Zindywidualizowane |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
|---|---|
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Plik rysunku | Próbka 3D/DWG/PDF/KROK/STP/Oryginalna próbka |
| Wymiar | niestandardowe |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
|---|---|
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, poszycie, powłoka proszkowa, piaskownica, malowanie |
| Przetwarzanie | szlifowanie, toczenie CNC, cięcie drutem, EDM |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Zastosowanie | Maszyny przemysłowe |
|---|---|
| Powierzchnia | Powłoka powłoka, pokrycie cynkiem, itp. |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Cechy | odporność na korozję, twardość |
| Słowo klucz | Młyn metalowy CNC |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |