| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Tolerancja | 0,01 mm |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
|---|---|
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Standard | CE/ROHS/FCC/SGS |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Typ wątku | Metryczne, UNC, UNF, BSW itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Pakiet | Karton, drewniana obudowa, itp. |
| Funkcjonować | usługa obróbki CNC aluminium |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Tworzywo | Aluminium, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Kontrola jakości | 100% kontrola wymiarów krytycznych |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Zastosowanie | Produkty kosmetyczne, motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, papierosy elektroniczne, |
|---|---|
| Logo | Zindywidualizowane |
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| Obsługa na zamówienie | OEM ODM |
| projekt | Precyzyjna obróbka CNC OEM |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| nazwisko | Części toczone CNC |
|---|---|
| Funkcja | usługa obróbki CNC aluminium |
| Materiał | Aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, stal węglowa itp. |
| Przetwarzanie | Obrót CNC, wiercenie, wyciąganie |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, malowanie, anodowanie itp. |
| Średnica | 20,3 mm lub zgodnie z rysunkiem |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, kwadratowy, sześciokątny, dostosowany |
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |