| Miejsce pochodzenia | DongGuan, Chiny (kontynent) |
|---|---|
| Usługa | OEM/ODM |
| Zapłata | T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna/stopy/aluminium |
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,8-3,2 |
|---|---|
| Zastosowanie | obróbka precyzyjna |
| Twardość | HRC 40-60 |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, galwanizacja, malowanie itp. |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie, piaskowanie, szczotkowanie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Standardowy | ISO14001 |
| Wielkość | Zwyczajne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Waga | Lekkie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Tolerancja | ±0,1 mm |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Obsługa powierzchni | powłoka proszkowa |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Wielkość | niestandardowe |
|---|---|
| Kolor | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Kolor | niestandardowe |