| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Wielkość | niestandardowe |
| Waga | Lekkie |
| Kształt | niestandardowe |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Waga | Lekkie |
| Proces produkcji | Stymulowanie, cięcie, gięcie |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
|---|---|
| Skończ. | Powłoka powłoka |
| Waga | Lekkie |
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Kolor | niestandardowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Automotive, elektronika, meble |
| nazwisko | Tłoczona blacha |
| Wielkość | Dostosowywalne |
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, stal, mosiądz |
| Wielkość | Rozmiar standardowy lub niestandardowy |
|---|---|
| Długość | Zindywidualizowane |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z opisem |
| Materiał | aluminium, miedź |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |
|---|---|
| Dostosowane | Wsparcie OEM i ODM |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Kształt | Sekcja okrągła |
| Twardość | HRC58-64, Zgodnie z materiałem |
| Znak firmowy | AS |
|---|---|
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Słowo klucz | Tokarka CNC Części do obróbki Tokarka Cnc |
| Długość | maks. 5m |
| Nazwa części | Wkładka rdzeniowa |
| Powierzchnia | Anodowany, proszek |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | 0,03 |
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Popularny kolor | Czarny/niebieski/ciemnoszary/pomarańczowy/czerwony itp |
| Aplikacja | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
|---|---|
| Oprogramowanie do projektowania | AutoCAD |
| Badanie i inspekcja | Sprawozdanie z inspekcji SGS/CITIC |
| Druk | Znakowanie laserowe |
| Chropowatość | Ra0.2~Ra3.2 |
| Kształt | Sekcja okrągła |
|---|---|
| Długość | maks. 5m |
| Przemysł aplikacji | Transduktor |
| Aplikacja | Sprzęt spryskiwania sprzętu |
| Maszyny | Maszyny do obróbki CNC |