| Rozmiar panelu | Dostosowane |
|---|---|
| Kontrola jakości | Pełnowymiarowy raport z inspekcji |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Sprawozdanie z badania maszyny | Zapewnione, dostępne |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Powierzchnia | Anodowane, proszek, spray |
|---|---|
| Średnica | Wielkość na zamówienie |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Wysoka precyzja | 0,001-0,002 mm |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Usługa | Dostosowany OEM, OEM / ODM / Dostosowany / Projekt, usługa obróbki cnc, rysunek roboczy zaakceptowan |
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Zastosowanie | itp.,Wyposażenie przemysłowe,Wykorzystanie medyczne,Wyposażenie samochodowe/medyczne/rolnicze/pociąg |
| Skończ. | anodowanie w kolorze, powłoka Power, nikiel, anodowanie na czarno, cynkowanie ogniowe |
| Forma rysunku | PDF/DWG/IGS/STP/itp |
|---|---|
| Kolor | Każdy kolor, Czarny, na zamówienie, Srebrny/czerwony/czarny/kolorowy |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie, polerowanie, poszycie, powłoka proszkowa, piaskownica, malowanie |
| Przetwarzanie | szlifowanie, toczenie CNC, cięcie drutem, EDM |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Kompatybilność oprogramowania | CAD/CAM |
|---|---|
| Sterowanie numeryczne | CNC |
| Jakość | Certyfikat ISO |
| Wykrywanie wad | Jako wymagane |
| Obróbka skrawaniem | Obróbka skrawaniem, frezowanie, gwintowanie, szlifowanie |
| Kolor | Srebro, złoto, czarne, czerwone, niebieskie |
|---|---|
| Szybki czas dostawy | 3-15 dni |
| Słowo klucz | elementy maszyny cnc |
| Wizyta w fabryce | Jesteś zawsze mile widziany |
| Identyfikacja | ISO SGS Rohs |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Typ turbiny | Turbina wodna Peltona |
| Usługa niestandardowa | OEM ODM |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| rodzaj obróbki | Obróbki CNC |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Termin płatności | T/T, paypal, western union, akredytywy |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |
| Chropowatość powierzchni | Ra3.2 |
| Deal With | CNC Turning,CNC Milling |
|---|---|
| Quality | 100% Inspection |
| Dimension | Customized, Per Customer's Drawing |
| Payment Term | T/T, Paypal, Western Union, L/C |
| Machining Equipment | Milling Machining |
| Sprzęt do obróbki skrawaniem | Frezowanie Obróbka |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Części do frezowania CNC |
| rodzaj obróbki | Obróbka CNC |
| Główna Proza | Obrót CNC/Freszowanie CNC itp. |
| Radzić sobie z | Toczenie CNC, frezowanie CNC |